×
ANASAYFA BİZ KİMİZ NELER YAPIYORUZ ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR ŞİRKET POLİTİKALARIMIZ DIGITALY TRANSFER BASKI MEDİKAL ÜRÜNLER NASIL YAPIYORUZ KVKK NEREDEYİZ

NELER YAPIYORUZ

Edsa Casual Wear

HAYALLERİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Hayatta herşey bir hayal ile başlar.. Moda ve tasarımında ilk adımı düşünmek, tasarlamak ve hayal etmektir. Sonra çizersin, boyarsın siler bir daha çizersin… İşte biz bu hayallere sevgimizi, bilgimizi ve kalitemizi katıyoruz.. Hayal edileni gerçeğe dönüştürüyoruz.

KREASYON & KOLEKSİYON

Yeni sezon trendlerini , moda showlarını ve defileleri takip eden dizayn ve koleksiyon ekibimiz tasarımları, renkleri ve desenleri oluşturup müşterilerimize özel kreasyonlar sunmaktayız.. İlkbahar-Yaz / Sonbahar-Kış koleksiyonları ile birlikte ara sezonlar için Sıcak Yaz ve Buzz Kış için özel tasarımlar yapmakta ve müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

MODELHANE

Tasarlanan her bir ürün , üretilecek her sipariş için model kalıplarını ,ön numune dikim üretimini bünyemizde bulunan uzman kadromuz ve tam otomasyonlu GERBER CAD bilgisayar teknolojisi ile yapıyoruz. Her gün onlarca yeni ürün showroomlarımızı renklendiriyor.


Edsa Casual Wear

Edsa Casual Wear
Edsa Casual Wear