×
ANASAYFA BİZ KİMİZ NELER YAPIYORUZ ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR ŞİRKET POLİTİKALARIMIZ DIGITALY TRANSFER BASKI MEDİKAL ÜRÜNLER NASIL YAPIYORUZ KVKK NEREDEYİZ

NASIL YAPIYORUZ?

Edsa Casual Wear

HAZIR GİYİM & KONFEKSİYON

Önceliğimiz her zaman "Doğru işi doğru zaman da ve birinci defa da yap" olmuştur. Bu ilke ile hareket ederek, öncelikle doğru planlama ve doğru tedarik ile üretilecek modellerin pamuğuna kadar kendimiz seçiyoruz. Elyafın en uzunu, boyamanın en düzgününe imkan verir. En düzgün boyama da kumaşın kalitesine.İşte bu zincir, müşteri memnuniyetinin başlangıç noktasıdır. Her zaman en kalitelisini üretmek, üretilen ürünleri beğenmek, işini sevmektir başarının anahtarı.

Kesim Bölümümüzde , ürünlerin en uygun şekilde serilip kesim işlemi büyük bir titizlik ve özveri ile gerçekleştirilmektedir. Her gün yaklaşık 30.000 adet ürün kesilmektedir. 6 tane 22M*2,40M masa ve tam otomatik pastal serme makinesi bulunmaktadır. Kesim işlemi sonrası ürünler, %100 Tasnif olmakta ve etiketlenmektedir.

Dikim ve Ütü, Kontrol, Paketleme işlemleri için ihtiyaç halinde firmamıza bağlı farklı büyüklüklerde ki alt üreticiler de kullanmaktayız. Firmamıza fiyat rekabeti ve üretim esnekliği sağlayan, hem yüksek hacimli hem de düşük adetli üretim kabiliyeti olan, BSCI ve SEDEX onaylı alt üreticilerimiz de ürünleri sevk ve idare eden, günlük kontrol ve raporlama yapan profesyonel ekibimizle sürekliliği ve verimi maksimum düzeyde tutmaktayız.

Her gün 30.000 adet ürünü Lüleburgaz’da ki kendi tesislerimizde ve alt tedarikçilerimiz de üretip ihraç ediyoruz.

Ürünlerimizde %100 Türk Menşeli, Ege ve Akdeniz Bölgesinin doğal, temiz ve saf %100 Penye Pamuk ipliklerini kullanıyoruz. Kumaşlarımızı çevreye saygılı, doğa bilinci yerleşmiş, OEKE-TEX Belgeli arıtma tesisli boyahanelerde AZO ve FORMALDEHİT içermeyen boyarmaddeler ile boyamaktayız...

Firmamız, SEDEX üyesi ve Disney Ürünleri Lisanslı üreticisidir.


Edsa Casual Wear