×
ANASAYFA BİZ KİMİZ NELER YAPIYORUZ ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR ŞİRKET POLİTİKALARIMIZ DIGITALY TRANSFER BASKI MEDİKAL ÜRÜNLER NASIL YAPIYORUZ KVKK NEREDEYİZ

BİZ KİMİZ?

Edsa Casual Wear

Şirketimiz iş yaşamına, 1992 yılında İstanbul’da tekstil mümessili olarak başlamış, 2005 yılına kadar da Amerika, Fransa, İtalya ve Yunanistan'daki müşterilerinin Türkiye ve Mısır’dan yapılan denim, triko, penye ve dokuma ürünleri alımlarına aracılık, test, kontrol ve yönetim organizasyonu yapmıştır. 2007 yılında ise yönetim kurulu stratejik bir karar alarak, sektör tecrübelerinin ışığında örme konfeksiyon üretimi ve ihracatına başladı. O günden bu güne her daim yeni istihdam, yeni yatırımlar ve yeni teknolojiler ile Ülkemiz ve dünya için üretmeye, ihracat hacmini arttırmaya devam etmektedir.

Bay & Bayan & Çocuk örme hazır giyim ve konfeksiyon imalatını, toplamda 15.000 M2’lik tesislerinde üreten şirketimizin 2018 yılı itibari ile üretim kapasitesi aylık 750.000 adettir. Bu kapasite , her daim bünyemize katılan yeni iş ortaklarımız & alt tedarikçilerimiz ile beraber artmaktadır.

İstanbul / Bağcılar’da ki EDSA Merkez Binada yönetim, tedarik, tasarım, numune, müşteri ilişkileri, pazarlama, finansman, kesim ve baskı faaliyetleri, Kırklareli / Lüleburgaz'da bulunan tesisimizde ise dikim, son ütü, kalite kontrol ve paketleme operasyonları yapılmaktadır. Şirketimiz, kurulduğu günden bu yana tasarım aşamasında en moda trendleri, üretim aşamasında ise en yeni teknolojileri kullanarak, hızlı ve esnek hizmet anlayışı ve insan odaklı servis hizmeti ile müşterilerinin stratejik iş ortağı olmuştur.

Edsa Casual Wear

Şirketimiz, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği’nin düzenlemiş olduğu sektör listesinde her sene, üst sıralara çıkarak başarısını tescillemektedir.

SEDEX üyesi ve Disney Ürünleri Lisanslı üreticisi olan firmamız, bir önceki yıla göre 2017 yılında ciro ve üretiminde yüzde 30’luk büyüme kaydederek yeni yatırımlarla istihdamını arttırmayı hedeflemektedir.


Edsa Casual Wear